Motorola GM360 radiotelefon profesjonalny

  • szt.
  • Cena netto: 0,00 zł 0,00 zł
Wszechstronne rozwiązanie dla organizacji zatrudniających pracowników terenowych. Łatwy w obsłudze radiotelefon GM360 oferuje szeroki zestaw funkcji, które można z łatwością dostosować do potrzeb łączności rozwijającej się floty pojazdów.
   


Poza funkcjami radiotelefonu GM340, GM360 ma alfanumeryczny wyświetlacz, umożliwiający korzystanie z wielojęzycznych menu, identyfikacji osoby dzwoniącej, książki adresowej, zegara oraz przypomnień. Na wyświetlaczu jest widoczny także wskaźnik mocy sygnału. Przycisk połączenia ratunkowego zapewnia lepszą ochronę osobom pracującym w niebezpiecznych warunkach.

Zainstalowanie zewnętrznego głośnika umożliwia pracę w trybie megafonu.

GM360 obsługuje także DTMF. Funkcja ta pozwalająca na odbieranie połączeń telefonicznych (przy zastosowaniu odpowiedniego interefjsu), jest coraz ważniejsza dla utrzymania kontaktu z klientami, dostawcami i współpracownikami.

GM360 wspierany jest przez szereg oryginalnych akcesoriów firmy Motorola, m.in. mikrofony, głośniki, zdalne przełączniki PTT oraz zestawy do montażu w pojazdach i na biurku, dla większej wygody użytkowników.
  Charakterystyka radiotelefonu GM360

Sygnalizacja - PL i 5-tonowa 

Kanały - 255 

Dodatkowe płytki - opcjonalnie 

Klawiatura - ograniczona 

Wyświetlacz - alfanumeryczna 

Przycisk alarmowy - tak 

MilSpec - 810 C, D, E 

Funkcje GM360

Sygnalizacja
Oprogramowanie radiotelefonu umożliwia sygnalizację selektywną Private Line™ i 5-cio tonową.

Sygnalizacja ratunkowa
Umożliwia wysłanie wezwania “na ratunek” do zaprogramowanego numeru odbiorcy lub grupy odbiorców.

Pomoc dla samotnego pracownika
Zwiększa bezpieczeństwo osób, które muszą pracować samotnie bez bezpośredniej asekuracji. Jeżeli użytkownik nie zareaguje na sygnał ostrzegawczy, radiotelefon samoczynnie wchodzi w “ratunkowy” tryb pracy.

Alarm zewnętrzny
Aktywuje klakson i / lub światła pojazdu po odebraniu wezwania, zatem użytkownik nie przegapi połączenia nawet, jeżeli znajduje się poza samochodem.

Informacje użytkowe
Czternastoznakowy wyświetlacz alfanumeryczny zawiera ikony programowania i informowania o trybie pracy urządzenia. Przychodzące wywołania sygnalizowane są nazwą wywołującego i sygnałami akustycznymi. Możliwe jest ustawienie różnych tonów alarmu na wielu poziomach głośności.

Prostota obsługi
Czytelne menu i alfanumeryczny spis telefonów / radiotelefonów umożliwiają prostą, intuicyjną obsługę GM360.

Wywołania typu status
Użytkownik może wysłać uprzednio uzgodniony komunikat tekstowy bez używania głosu.

DTMF
Umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych, jeżeli radiotelefon posiada dostęp do systemu telefonicznego i wyposażony jest w mikrofon z klawiaturą.

Praca w trybie megafonu
Możesz wykorzystać radiotelefon w funkcji megafonu dodając do niego zewnętrzny głośnik oraz przycisk montowany i zaprogramowany przez autoryzowanego partnera.

Zdolność przesyłania danych
Specjalna głowica umożliwia umieszczenie modemu wewnątrz radiotelefonu. Urządzenie to może zostać również podłączone zewnętrznie.

Przycisk pamięci programu
Użytkownik lub autoryzowany partner Motoroli może zaprogramować maksymalnie dwa przyciski pamięci, co umożliwi szybki dostęp do często używanych kanałów.

Wyciszanie radia w samochodzie
Automatycznie wycisza samochodowy system audio, aby umożliwić odebranie i wysłanie komunikatu bez zakłóceń.

Kompresja głosu X-Pand™ i wyciszanie Low Level Expansion
Zapewnia wyraźną i głośną fonię nawet w najhałaśliwszym otoczeniu. Wyciszanie Low Level Expansion umożliwia osiągnięcie dodatkowej poprawy jakości fonii poprzez redukcję szumów normalnie słyszalnych podczas przerw w rozmowie.