TC-320 HYT Radiotelefon PMR-446 bez zezwoleń

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HYT
  • Dostępność: dostępny dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 260,16 zł / szt. 320,00 zł / szt.
  •  

HYT TC-320 profesjonalny radiotelefon nie wymagający zezwoleń. Sprzęt pracujący w paśmie 446 MHz o wysokiej odporności na warunki zewnętrzne. Programowa regulacja poziomu squelch (poziom blokady szumów) oraz wysokie parametry odbiornika i nadajnika, powoduje iż w paśmie mamy dobre łączności w zasięgu od kilkuset metrów nawet do kilku kilometrów. Niewielkie rozmiary i szereg dodatków czyni z TC-320 profesjonalnym urządzeniem za niewielkie pieniądze.

Bardzo dobra jakość dźwięku, wytrzymały oraz ergonomiczny kształt stawia TC-320 wśród urządzeń wyjątkowych w swojej klasie. Radiotelefon HYT TC-320 pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać zalety łączności w czasie rzeczywistym połączone z niewielką ceną. Modny wygląd, niewielkie rozmiary (tylko 10x4,8x2,7cm włącznie z anteną) i waga (135g) oraz obudowa wykorzystująca technologie Duble Injection Molding o specjalnym kształcie zapewnia lepsze dopasowanie do dłoni. Ładowanie i programowanie za pośrednictwem interfejsu Mini USB. Wytrzymała konstrukcja, odporna na uderzenia, wstrząsy oraz warunki atmosferyczne, obudowa z mocnego tworzywa ASG. Radiotelefon HYT TC-320 jest przeznaczony do zastosowań prywatnych oraz dla firm z branż: gastronomia, hotelarstwo, handel, służby medyczne, geodezja firmy instalatorskie, itp.

 

 

HYT TC-320 standardowo jest dostarczany z profesjonalnym akumulatorem 1.700mAh Li-Ion. Sam radiotelefon może być ładowany z portu USB przy użyciu dowolnego kabla z końcówką mini-USB.

 

Zawartość opakowania:

- radiotelefon

- bateria 1700 mAh Li-ion

- ładowarka

- klips na pasek 

Parametry techniczne:

częstotliwości: 446,00625 - 446,09375 MHz

- liczba kanałów: 16

- moc: 0,5W

- temperatura pracy; -25 do 55

- możliwość ładowania przez mini USB

- wymiary: 100,5mm x 48mm x 27mm

- waga radiotelefonu gotowego do pracy: 135g

 

Podstawowe funkcje:

- wytrzymała obudowa

- funkcja VOX: uruchamianie nadawania głosem bez potrzeby wciskania  przycisku nadawania

- gwarancja 24 miesiące

- regulacja squelch 0-9

- funkcja time-out timer; chroni radiotelefon przed uszkodzeniem przez zbyt długie nadawanie

- low battery alert: informuje użytkownika o niskim poziomie baterii

- funkcja oszczędzania baterii

- CTCSS/DCS