ICOM IC-F29SR Radiotelefon PMR

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: dostępny dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 609,76 zł / szt. 750,00 zł / szt.

Aktualne ceny na wybrany sprzęt można sprawdzić w cenniku (PDF).

Profesjonalny radiotelefon PMR ICOM IC-F29SR nie wymagający pozwoleń.


Wodoodporna i wytrzymała obudowa spełnia wymagania normy IP67, dzięki czemu radiotelefon wytrzymuje zanurzenie na głębokość 1 metra na czas 30 minut.

Funkcja Scrambling (kodowanie mowy) uniemozliwi podsłuchiwanie na prostych radiotelefonach PMR i skanerach nasłuchowych, zapewni bezpieczeństwo i prywatność korespondencji.

Świetne zarządzanie energią - pojemny akumulator Li-ION o pojemności 1500mAh zapewnia czas działania radia do 21 godzin.


Doskonała jakość audio i pozostałych parametrów, w połączeniu z odporną konstrukcją, czyni IC-F29SR doskonałym wyborem dla profesjonalnych użytkowników poszukujących radiotelefonu na pasmo niewymagające pozwolenia. Radio to będzie doskonałym narzędziem łączności dla wielu sektorów działalności typu budownictwo, organizacja imprez, centra handlowe, fabryki, gospodarstwa rolne, jak i dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu.

Doskonała jakość audio

Duża moc wyjściowa audio na poziomie 800mW, jaką zapewnia duży 36mm głośnik, oznacza w przypadku IC-F29SR doskonałą jakość audio nawet w hałaśliwym środowisku typu centrum handlowe czy plac budowy.

Prosta obsługa

Przycisk nadawania, pokrętło kontroli audio i pokrętło wyboru kanału to 3 główne narzędzia kontrolne. Tak proste w obsłudze radio będzie idealnym wyborem w przypadku, gdy radiotelefon często przekazywany jest różnym pracownikom.

Lekki i kompaktowy

Niewielki rozmiar (53x186x25mm/z anteną) i waga (240g) czyni radiotelefon idealnym dla wielu użytkowników.

Wzmocniona konstrukcja

IC-F29SR to radiotelefon o bardzo odpornej obudowie i wzmocnionej konstrukcji. Przeszedł pozytywnie testy w 11 kategoriach środowiskowych standardów militarnych odporności na kurz i wilgoć, co czyni go urządzeniem idealnym do użytkowania na wolnym powietrzu.

Moc wyjściowa 500mW - zapewnia szeroki zasięg łączności.

Scrambling (kodowanie mowy) - zapobiega możliwości podsłuchiwania transmisji na prostych radiotelefonach PMR lub skanerach nasłuchowych. Funkcja zapewniająca bezpieczeństwo i prywatność korespondecji !
POZOSTAŁE FUNKCJE


Nadajnik/dekoder CTCSS/DTCS do wywołań grupowych


Funkcja trybu operacyjnego wyłączająca diodę LED i sygnał dźwiękowy


Funkcja syreny, która może być wykorzystywana w sytuacji alarmowej


Funkcja energooszczędności


Alarm wyczerpującego się akumulatora


Licznik karny (TOT) – zakaz transmisji


Funkcja monitorowaniaW zestawie:

- radiotelefon IC-F29SR

- akumulator Li-ION BP-279 1500mAh

- ładowarka BC-213

 

Karta katalogowa w formacie pdf - kliknij!